Изборен одличан резултат пред реванш: Јуниори голом Душана Вукобратовића савладали Широки Бријег

Јуниори Фудбалског клуба Борац направили су значајан корак ка полуфиналу Купа БиХ! Изабраници Зорана Драгишића данас су на терену Спортског центра “Муса – Карачић” у првој утакмици четвртфиналне фазе савладали домаћи Широки Бријег, браниоца трофеја, резултатом 0:1, а стријелац јединог гола био је Душан Вукобратовић у 56. минуту.

Реванш утакмица биће одиграна 12. или 13. марта на помоћном терену Градског стадиона у Бањалуци, а термин ће бити накнадно одређен.

Сутра ће бити одигране преостале 3 утакмице четвртфиналне фазе: у 14 часова Сарајево ће угостити екипу Томислава, 30 минута касније у Тузли играју Слобода и Звијезда 09, док ће од 15 часова почети мостарски окршај Зрињског и Крупе.

ШИРОКИ БРИЈЕГ – БОРАЦ

стријелци: 0:1 Вукобратовић (56.), стадион: СЦ Муса – Карачић, гледалаца: 30, судија: Матео Муса (Читлук), жути картони: Вукобратовић, Милутиновић (Борац).

ШИРОКИ БРИЈЕГ: Перковић, Виштица, Муса, Маркота (од 59. минута Билобрк), Чолак (од 46. минута Лукић), Сесар, Анић, Билаћ, Марић (од 72. минута Мандић), Марушић, Медић. Тренер: Анто Кокић.

БОРАЦ: Гашић, Милутиновић, Кујунџић, Арсић, Милојевић, Амиџић (од 85. минута Бобић), Стојичић (од 58. минута Ескић), Вујмиловић (од 69. минута Кукавица), Турањанин (од 88. минута Латиновић), Боснић (од 58. минута Вуковић), Вукобратовић. Тренер: Зоран Драгишић.