Едхем Шупук погодио у финишу за Борчево славље у Крупи

Пионири Фудбалског клуба Борац савладали су екипу Крупе на стадиону у Крупи на Врбасу резултатом 0:1 и уписали јубиларни, 20. тријумф у премијерлигашкој сезони на измаку. Једини гол постигао је нападач нашег тима Едхем Шупук у 68. минуту, постигавши свој седми овосезонски гол.

Након непотпуног 31. кола, изабраници Предрага Мајкића заузимају треће мјесто на табели са 64 бода, а до краја такмичења их очекују још двије утакмице: против Зрињског у Бањалуци и Младости у Добоју код Какња.

КРУПА – БОРАЦ 0:1 (0:0)

стријелци: 0:1 Шупук (68.), стадион: у Крупи на Врбасу, гледалаца: 50, судија: Бојан Панић (Приједор), жути картони: – .

КРУПА: Стјепановић (од 64. минута Матијаш), Кнежевић (од 59. минута Ђ. Малбашић), Пуцар, О. Малбашић, Гаврић, Видовић, Хаџић, Зечевић, Поповић, Стрика, Краљ. Тренер: Вељко Лолић.

БОРАЦ: Дамјановић, Јањетовић (од 64. минута Јокић), Рачић, Јотић (од 54. минута Даничић), Јовашевић, Пушкар, Шунић (од 69. минута Гојић), Малбашић, Драгољић (од 61. минута Вуковић), Шупук, Вуковић (од 70. минута Буквић).