14 утакмица – 14 побједа: Фудбалерке тријумфом у Модричи завршиле сјајну сезону

14 утакмица – 14 побједа, уз 101 постигнут и само 6 примљених голова!

То је учинак фудбалерки Борца, које су на супериоран начин одрадиле такмичење у Првој лиги Републике Српске и дтекле право наступа у премијерлигашком друштву од сљедеће јесени.

У посљедњем мечу у сезони, црвено-плаве су на стадиону ”Др Милан Јелић” у Модричи тријумфовале над домаћином резултатом 1:5, постигавши четири гола у интервалу од 15. до 25. минута, од чега су три била дјело Валентине Федене.

МОДРИЧА – БОРАЦ 1:5

стријелци: 0:1 Федена (15.), 0:2 Федена (22.), 0:3 Федена (24.), 0:4 Баштинац (25.), 1:4 Вуковић (58.), 1:5 Марјановић (72.), стадион: ”Др Милан Јелић”, гледалаца: 10, судија: Марко Максимовић (Модрича), жути картони: – .

МОДРИЧА: Имшировић, Е. Дервишевић, Лугоња, Вуковић, М. Дервишевић, Илић, Авдичевић (од 50. минута Васелић), Ковачевић, Мустафагић, Бајрић, Брковић.

БОРАЦ: Васић, Бараћ, Ђукановић, Предојевић, Јандрић, Јовановић, Марјановић, Радић, Федена (од 60. минута Давидовић), Љуштина (од 55. минута Шућур), Баштинац.

(борац-спорт, фото: ЖФК Борац)