Освајач јуниорског Купа БиХ савладао ”црвено-плаве”

У претпосљедњој гостујућој утакмици у сезони јуниори Борца су данас поражени од актуелног освајача Купа БиХ Широког Бријега резултатом 2:0. Домаћи састав до вођства је стигао у финишу првог полувремена, у 44. минуту, голом Славена Думанчића, док је коначан резултат постављен у 59. минуту, када је поентирао Роберто Ћосић.

Након непотпуног 24. кола, изабраници Зорана Драгишића заузимају 10. мјесто на табели са 25 бодова, а до краја сезоне очекује их домаћи дуел са ГОШК-ом и гостовање зеничком Челику.

ШИРОКИ БРИЈЕГ – БОРАЦ 2:0 (1:0)

стријелци: 1:0 Думанчић (44.), 2:0 Ћосић (59.), стадион: СЦ Муса – Карачић, гледалаца: 20, судија: Франо Јелић (Широки Бријег), жути картони: Јаворац, Бановић (Борац).

ШИРОКИ БРИЈЕГ: Перковић, Муса, Виштица, Маркота (од 46. минута Мандић), Кнежевић (од 32. минута Медић), Думанчић (од 89. минута Томичић), Билобрк (од 78. минута Пушић), Бешлић, Анић, Ћосић (од 87. минута Видовић), Марић. Тренер: Анто Кокић.

БОРАЦ: Бајић, Арсић, Ескић, Бамбураћ (од 72. минута Амиџић), Боснић (од 52. минута Бургић), Милутиновић (од 40. минута Јаворац), Ненад, Бановић (од 65. минута Латиновић), Мартић (од 52. минута Дубравац), Граховац, Вукобратовић. Тренер: Зоран Драгишић.