Кадети голом Грбића савладали Витез

Кадети Борца су, као и пионири, Витез напустили у побједничком расположењу. Играчи које са тренерске клупе предводи Драган Бенић тријумфовали су над домаћим тимом резултатом 0:1, а једини гол је у 36. минуту постигао Саша Грбић.

Данашњом побједом Борчеви кадети су напредовали за једно мјесто на премијерлигашкој табели, искористивши пораз Младости у Добоју код Какња од Слободе (0:1), те су сада четврти са 45 бодова, док Младост на петој позицији има два мање.

Наредног викенда кадети ће у Бањалуци, у дербију кола, угостити лидера Сарајево.

ВИТЕЗ – БОРАЦ 0:1

стријелци: 0:1 Грбић (36.), стадион: Градски у Витезу, гледалаца: 30, судија: Ермин Сивац (Зеница), жути картони: (Витез), Маљак, Живковић, Рогић (Борац).

ВИТЕЗ: Рамљак, Ђотло, Ловриновић, Кафадар, Хидић (од 48. минута Андрић), Вујевић, Ивош, Перић, Сучић, Хрустић, Млакић (од 74. минута Кутлеша). Тренер: Златко Ботић.

БОРАЦ: Гашић, Гајић, Маљак, Рогић, Лугоња (од 70. минута Ђукић), Божић, Кукавица (од 55. минута Чавић), Јаворац, Грбић (од 74. минута Вукша), Матић (од 62. минута Милошевић), Живковић. Тренер: Драган Бенић.

(борац-спорт, фото: sportsport.ba)