
Футсалери Борца завршили су лигашки дио сезоне ремијем у дворани Центар са екипом Раме резултатом 3:3.
Синиша Ђаковић је већ у 2. минуту био стријелац за прво вођство Борца на овом мечу, док је у 18. минуту изједначио Марио Будимир. Потом смо за веома кратко вријеме видјели три поготка. Прво је, наиме, Иван Јуричић у 26. минуту био стријелац за 1:2, изједначио је Ђаковић у 28. да би у истом минуту Јуричић омогућио нову предност Рами.
Ипак, да Борац из овог дуела изађе непоражен, побринуо се Никола Дујаковић, поготком у 34. минуту.
Борац је лигашки дио такмичења завршио на осмом мјесту (6-2-10) и као такав ће у четвртфиналу плеј-офа одмјерити снаге са првопласираном Бубамаром. Тим из Цазина ће у четвртфиналној серији, која се игра на двије побједе, имати предност домаћег терена.
БОРАЦ – РАМА 3:3
стријелци: 1:0 Ђаковић (2.), 1:1 Будимир (18.), 1:2 Јуричић (26.), 2:2 Ђаковић (28.), 2:3 Јуричић (28.), 3:3 Дујаковић (34.)
БОРАЦ: Зоран Станивуковић, Никола Дујаковић, Лале Башић, Синиша Ђаковић, Емилко Јанковић. Измјене: Милен Кутић, Ђорђе Каурин, Милош Бабић, Димитрије Милановић.
РАМА: Иван Ћалиш, Тони Дедић, Благо Гашпар, Дује Невистић, Иван Јуричић. Измјене: Марин Маркешић, Стипо Бабић, Марио Будимир, Дарко Иванковић.
(борац-спорт)



















