
ФОТО: ФК Борац
Фудбалери Борца укњижили су вечерас други тријумф на припремама на Златибору.
Изабраници Винка Мариновића су савладали екипу Сутјеске из Никшића резултатом 1:0, а једини погодак постигао је Лука Јуричић из једанаестерца у 60. минуту.
Данашњи сусрет црвено-плави су почели у саставу: Шишковски, Јакшић, Саничанин, Пасквал, Ерера, Огринец, Радошевић, Савић, Хирош, Хреља и Јуричић.
Наредни меч на Златибору Борац ће одиграти у петак (26. јун), када ће му ривал бити ИМТ, док ће посљедњу провјеру одрадити три дана касније против Ахмата.
(борац-спорт)
Related TopicsIstaknuto



















