Трећи пут у низу: Борац повео, па стао

Фудбалерке Борца као да су, у посљедњим колима, ”осуђене” на пораз када прве дођу до предности… Десило им се то трећи пут у низу.

Играчице Зорана Димитрића су, након ”нуле” у првом полувремену дуела са екипом Радника-Бумеранг, повеле у 56. минуту голом Стефане Битевић, али то на крају није било довољно ни за бод.

Изједначила је Јаница Филиповић у 71. минуту, Лана Радуловић је у 86. минуту креирала преокрет, док је коначних 3:1 поставила Борчева Николета Николић, која је у другом минуту надокнаде затресла властиту мрежу.

Борчеве играчице су у резултатској кризи, везавши четири пораза, и након седмог кола заузимају претпосљедње мјесто на табели са четири бода и утакмицом мање.

Прву наредну шансу да прекину лош низ имаће сљедећег викенда, када ће гостовати Локомотиви, коју су побиједиле резултатом 2:0 у првом мечу у сезони.

РАДНИК-БУМЕРАНГ – БОРАЦ 3:1

стријелци: 0:1 Битевић (56.), 1:1 Филиповић (71.), 2:1 Радуловић (86.), 3:1 Николић (аутогол, 90+2.), стадион: Јединства Бродац, гледалаца: 50, судија: Алмаса Хоџић (Бреза), жути картони: Радуловић, Његуш (Радник-Бумеранг), Бараћ (Борац).

РАДНИК-БУМЕРАНГ: Думањић, Митровић, Марковић, Тешић, Текић (од 85. минута Вуковић), Његуш, Радуловић, Стокановић (од 90. минута Стојановић), Стевић, Филиповић, Благојевић (од 90+4. минута Лукић). Тренер: Драган Јевтић.

БОРАЦ: Васић (од 79. минута Бундало), Бараћ, Николић, Јандрић (од 54. минута Федена), Битевић, Јовановић (од 90. минута Љуштина), Марјановић, Радић, Васиљевић, Бркић, Максимовић. Тренер: Зоран Димитрић.

(борац-спорт, фото: ЖФК Борац)