Кадети други пут у сезони везали два тријумфа

Кадети Борца везали су два премијерлигашка тријумфа други пут ове сезоне.

Играчи Бојана Пузигаће су у 12. колу, на помоћном терену Градског стадиона, резултатом 1:0 савладали добојску Слогу, а стријелац јединог гола био је Драган Пејић у 28. минуту.

Пионири су са одговарајућом селекцијом добојског клуба ремизирали резултатом 1:1, након што су претходно 17. минуту, голом Никше Благојевића, стигли до вођства, које је у 37. минуту ”поништио” Кенан Јашаревић.

Након овог кола, Борац заузима треће мјесто са 24 бода и утакмицом мање, док су кадети шестопласирани са 19.

У наредном колу, Борац ће угостити омладинце Сарајева.

БОРАЦ – СЛОГА 1:1

стријелци: 1:0 Благојевић (17.), 1:1 Јашаревић (37.), стадион: помоћни терен Градског стадиона, гледалаца: 30, судија: Велибор Гиговић (Градишка), жути картони: Кецман (Борац), Ђурић (Слога).

БОРАЦ: Рачић, Антешевић (од 62. минута Д. Благојевић), Вишекруна, Кецман, Лајић, Сопренић, Ћулум, Ћусо, Н. Благојевић, Богојевић (од 56. минута Ристовић), Лазић (од 53. минута Пејаковић). Тренер: Милан Озрен.

СЛОГА: Ђукић, Гојић (од 36. минута Радонић), Мујкић, Ђурић, Фатушић, Стокић (од 36. минута Јашаревић), Савић (од 52. минута Ћамић), Мујић (од 69. минута Јовић), Рамић, Марковић (од 36. минута Кепић), Гостимировић. Тренер: Деан Пешић.

БОРАЦ – СЛОГА 1:0

стријелац: 1:0 Пејић (28.), стадион: помоћни терен Градског стадиона, гледалаца: 60, судија: Немања Шестић (Бањалука), жути картони: .

БОРАЦ: Јуркас, Соколић, Ступар, Терзић, Ћорић, Петровић, Ђајић (од 46. минута Ђудуровић), Пејић (од 65. минута Ћетојевић), Врховац, Марчетић (од 78. минута Шикањић), Стојичић (од 69. минута Стрика). Тренер: Бојан Пузигаћа.

СЛОГА: Кузмић, Недић, Кикић, Сушић, Лазаревић, Ристић, Спречо (од 69. минута Марјановић), Шешлак, Никић (од 75. минута Огрић), Витлешевић, Ачкар. Тренер: