Срђан Граховац тријумф над Зрињским посветио Душку Савановићу! ”Једном дио Борца – увијек је са нама!”

Борац је први пут од оснивања Премијер лиге БиХ тријумфовао у Мостару над Зрињским (0:1) и направио огроман корак ка освајању титуле!

Црвено-плави у односу на Мостарце сада имају чак 12 бодова више, пред посљедњих 11 кола, а с обзиром на чињеницу да Борац у елитном рангу није поражен чак 21 утакмицу, шампионски шампањац би ускоро могао да буде стављен на хлађење.

Прије свега, знали смо да долазимо јако квалитетној екипи Зрињског која је актуелни шампион и која је играла у европским такмичењима. Знали смо, исто тако, да смо и ми у једној доброј форми. Мислим да је утакмица била јако добра, у том првом полувремену смо одиграли доста добро. Осим тог гола имали смо још двије шансе, у другом полувремену је и Зрињски направио притисак, имао је те прилике, у посљедњој је голман успио да нас спаси. За нас јако битна побједа, мислим да смо одиграли добру утакмицу, поготово тактички, и овом приликом бих честитао играчима на залагању и свему – рекао је тренер Борца Винко Мариновић послије утакмице.

Капитен Борца Срђан Граховац посветио је тријумф над Зрињским покојном навијачу црвено-плавих Душку Савановићу, који би на дан утакмице прославио 28. рођендан.

Захвалио бих се свим момцима који су на овој утакмици били ту уз нас. Превалити толики пут од Бањалуке до Мостара, да нас бодре по овом времену, стварно капа доле. Искористио бих прилику, у име екипе, да ову побједу посветим нашем покојном навијачу Душку Савановићу. Ми га не заборављамо, једном дио Борчеве породице – увијек је са нама. Данас му је, ако се не варам, и рођендан и испред екипе као капитен ову побједу посвећујем њему и ако Бог да, да титулу славимо уз његово име и транспарент – рекао је Граховац.

(борац-спорт, фото: ФК Борац)