Реми пионира, висок порак кадета од Олимпика

Осим сениора, јуче су прољећну полусезону почели и пионири и кадети Борца, који су у дуелима са одговарајућим селекцијама Олимпика стигли само до једног бода.

На гостовању на Илиџи, пионири су одиграли 0:0, док су кадети поражени резултатом 3:0, головима Амина Алагића, Хариса Владавића и Милана Радовића.

Послије 20 утакмица, пионири су седми са 24 бода, док су кадети на трећој позицији са 44 бода.

У наредној рунди, Борчеви омладинци ће угостити Вележ.

ОЛИМПИК – БОРАЦ 0:0

стадион: на Илиџи, без гледалаца, судија: Бојан Пејић (Соколац), жути картони: Маркочевић (Борац).

ОЛИМПИК: Чустовић, Музуровић, Ћано, Омеровић, Дедић (од 70. минута Дивјан), Плевљак, Брковић, Карић, Џебо (од 47. минута Чулов), Ан. Хоџић, Ам. Хоџић. Тренер: Аднан Фочић.

БОРАЦ: Берендика (од 59. минута Кузмић), Соколић, Ботић, Татић, Благојевић, Шикањић, Мићић, Стојичић, Маркочевић, Сарић (од 53. минута Ћорић), Ђајић (од 58. минута Ступар). Тренер: Милан Озрен.

ОЛИМПИК – БОРАЦ 3:0

стријелци: 1:0 Алагић (19.), 2:0 Владавић (83.), 3:0 Радовић (90.), стадион: на Илиџи, без гледалаца, судија: Амин Ефендић (Сарајево), жути картони: Локванчић, Ф. Владавић, Мујановић (Олимпик), Николић, Моцоња (Борац).

ОЛИМПИК: Салиховић. Х. Владавић, Ф. Владавић (од 81. минута Потурак), Буљубашић (од 81. минута Сахачић), Хаџалић, Радовић, Растодер, Локванчић (од 62. минута Мујановић), Алагић (од 86. минута Глушац), Брканић, Узуновић. Тренер: Горан Брбора.

БОРАЦ: Војводић, Мариновић, Дрча, Шушић, Николић (од 65. минута Босанчић), Дамјанић (од 85. минута Јанковић), Јотић (од 79. минута Дивљак), Даничић, Самарџија (од 53. минута Бркић), Вајзовић (од 65. минута Плавшић), Моцоња. Тренер: Предраг Мајкић.