Пионири и кадети поражени на гостовању Сарајеву

Пионири и кадети Борца доживјели су поразе у осмом колу Елитне лиге у дуелима са Сарајевом.

Пионирска селекција поражена је резултатом 3:1 (гол за Борац постигао Милош Сопренић), док је кадетска доживјела дебакл – било је 6:1 за сарајевски тим.

До краја Елитне лиге Борчеви омладинци, који заузимају четврте позиције у својим лигама, дочекаће Жељезничар и гостовати Тузла ситију.

САРАЈЕВО – БОРАЦ 3:1

стријелци: 1:0 Градишић (24.), 2:0 Градишић (37.), 2:1 Сопренић (65.), 3:1 Косо (68.), стадион: у Бутмиру, гледалаца: 50, судија: Марко Домазет (Источна Илиџа), жути картони: Косо (Сарајево).

САРАЈЕВО: Алета (од 62. минута Хам. Мухаремовић), Захировић, Врбан (од 60. минута Музаферија), Косо, Омеркић, Церић (од 52. минута Нухановић), Реџић, Градишић, Хас. Мухаремовић (од 52. минута Соколовић), Кујача, Брачковић (од 58. минута Хаскић). Тренер: Мухамед Џакмић.

БОРАЦ: Бојандић, Ћулум, Балаћ (од 36. минута Вишекруна), Максимовић (од 36. минута Сопренић), Благојевић, Терзић, Томас (од 46. минута Кнежевић), Богојевић (од 36. минута Врсајковић), Поповић (од 63. минута Балабан), Петровић, Ћорић. Тренер: Милан Озрен.

САРАЈЕВО – БОРАЦ 6:1

стријелци: 1:0 Праменковић (9.), 2:0 Хусић (24.), 3:0 Шабановић (65.), 4:0 Дурановић (68.), 5:0 Стјепановић (75.), 5:1 Дамјанић (83.), 6:1 Праменковић (90.), стадион: у Бутмиру, гледалаца: 50, судија: Ермин Сивац (Зеница), жути картони: Шеткић (Сарајево), Дамјанић, Макарић (Борац).

САРАЈЕВО: Шутковић (од 46. минута Мехић), Делић, Хусић, Саџак (од 55. минута Нидал), Мердић (од 55. минута Коленда), Шабановић (од 68. минута Какрин), Праменковић, Дурановић, Голијанин (од 46. минута Стјепановић), Бабић, Шеткић. Тренер: Адмир Хасанчић.

БОРАЦ: Јуркас, Врањеш (од 43. минута Пеуља), Макарић, Бурњаковић, Ковачевић (од 74. минута Ћетојевић), Делкић (од 77. минута Благојевић), Ђајић (од 58. минута Марчетић), Дамјанић, Самарџија, Миздрак, Плавшић (од 65. минута Јанковић). Тренер: Предраг Мајкић.