Срушени и Бијељинци: Јуниори Борца везали шест побједа у Премијер лиги БиХ

Јуниори Борца тријумфовали су на гостовању над бијељинским Радником и серију побједа у Премијер лиги БиХ продужили на шест мечева!

Црвено-плави су Бијељинце савладали резултатом 0:2, постигавши оба гола у првом полувремену, и то преко Василија Јотића (27. минут) и капитена Давида Вуковића (39. минут).

Три кола прије краја сезоне Борчев тим заузима треће мјесто са 41 бодом, три мање од лидера Сарајева, које има и меч више.

У првом наредном колу, које се игра сљедећег викенда, Борац ће у великом дербију угостити Зрињски, који је тренутно другопласирани уз 42 бода.

РАДНИК (БИЈЕЉИНА) – БОРАЦ 0:2

стријелци: 0:1 Јотић (27.), 0:2 Вуковић (39.), стадион: Градски у Бијељини, гледалаца: 100, судија: Војислав Вуковић (Брчко), жути картони: Марић, Милић, Јовановић, Јахић, Божић, Симић, Јосиповић (Радник), Ерић, Томић (Борац).

РАДНИК (БИЈЕЉИНА): Митровић, Василић, Јосиповић, Божић, Јовановић, Тракиловић, Јахић (од 46. минута Станишић), Милић (од 46. минута Настић), Манојловић (од 14. минута Марић), Симић, Андрић (од 82. минута Мионић). Тренер: Јовица Лукић.

БОРАЦ: Дамјановић, Моцоња, Шушић, Гргић, Вуковић, Јотић (од 71. минута Драгољић), Кулашин (од 83. минута Пушић), Ерић (од 80. минута Благојевић), Радовић, Рачић, Бабић (од 89. минута Томић). Тренер: Ранко Станаревић.