Прву званичну утакмицу у 2025. години фудбалери Борца одиграће у недјељу, 9. фебруара, на Градском стадиону.
Са почетком у 17.30 часова, црвено-плави ће укрстити копља са Челиком, у бици за четвртфинале Купа БиХ, а из Платонове улице овог уторка су саопштене цијене улазница.
Клуб је одлучио да улаз, како на источну, тако и за западну трибину, буде само 5 КМ, с тим да је, кад је ријеч о Истоку, за дјецу до 10 година улаз бесплатан.
Карте се продају сваког дана, закључно са суботом, у званичној клупској продавници (плато код Народног позоришта Републике Српске), од 13.00 до 20.00 часова. Биће, такође, доступне и на дан утакмице, на билетарницама на источној и западној трибини Градског стадиона, од 14.00 до 18.00 часова!
(борац-спорт)