Лоше отварање меча у Мостару пресудило Борчевим кадетима

Кадетска селекција Борца поражена је у оквиру 17. кола Премијер лиге БиХ од Зрињског у Мостару резултатом 2:1, што је изабраницима Зорана Драгишића десети неуспјех у сезони.

За разлику од окршаја пионира два клуба, гдје су сви голови, њих четири, постигнути у другом полувремену, у овом дуелу мреже су се тресле само у првом периоду – у 4. и 13. минуту за ”племиће” су погађали Фрањо Врљић и Ед Незировић, а коначних 2:1 поставио је Виктор Грбић десет минута прије одласка на одмор.

Борчеви кадети тренутно су на осмом мјесту уз 17 бодова, а до краја полусезоне угостиће Челик и гостовати Слободи.

ЗРИЊСКИ – БОРАЦ 2:1

стријелци: 1:0 Врљић (4.), 2:0 Незировић (13.), 2:1 Грбић (35.), стадион: Под Бијелим бријегом, гледалаца: 60, судија: Емир Спахалић (Мостар), жути картони: Рачић, Симуновић (Борац).

ЗРИЊСКИ: Сефо, Панџа, Бошковић, Врљић, Вранчић, Сучић (од 75. минута Гажо), Беглук (од 68. минута Фетаховић), Шакота, Незировић (од 56. минута Прскало), Шетка (од 89. минута Мијатовић), Сабљић (од 60. минута Станић).

БОРАЦ: Војводић, Моцоња, Рачић (од 63. минута Мариновић), Дрча, Јањетовић, Ћебић (од 69. минута Буквић), Шунић, Симуновић, Грбић, Вуковић (од 84. минута Гаврић), Пушић (од 79. минута Рогић).