Кадети полусезону закључили неуспјехом на ”Тушњу”

Кадети Борца ставили су тачку на полусезону поразом на Тушњу од Слободе резултатом 2:0. Био је то ”црвено-плавима” 12. неуспјех у досадашњих 19 утакмица, те се уз 17 бодова налазе на деветом мјесту уз 17 бодова.

Већ сад је готово извјесно да ће Борчеви кадети након подјеле лиге послије 22 кола играти у Развојној лиги (тимови од 7. до 12. мјеста), с обзиром да заостају осам бодова за шестопласираним Радником, који има и утакмицу мање (коју ће одиграти 24. новембра на гостовању посљедњепласираном Вележу).

Занимљиво, Борац је оба гола примио у посљедњим тренуцима како првог, тако и другог дијела игре, а оба пута је, наиме, поентирао Елдар Мехмедовић.

Кадетска Премијер лига БиХ наставља се 29. фебруара и 1. марта, када ће Борац угостити Широки Бријег.

СЛОБОДА – БОРАЦ 2:0

стријелци: 1:0 Мехмедовић (45+1.), 2:0 Мехмедовић (90+2.), стадион: помоћни терен стадиона ”Тушањ”, гледалаца: 50, судија: Александар Иконић (Бијељина), жути картони: Драгољић, Рогић (Борац).

СЛОБОДА: Гаврановић, Пожегић, Мушић, Буљубашић (од 87. минута Ковачевић), Халилагић (од 66. минута Суљић), Мехмедовић, Хрњић (од 76. минута Махмуд), Авдић, Капетановић, Авдихоџић (од 90+1. минута Попара), Хасановић.

БОРАЦ: Војводић, Моцоња, Рачић, Дрча, Мариновић, Ћебић, Грбић, Буквић (од 65. минута Сукара), Драгољић, Шунић (од 60. минута Пушић), Рогић (од 84. минута Даничић).