Јуниори поражени у Мостару на крају јесење полусезоне

Јуниори Борца поражени су на гостовању Зрињском резултатом 4:1 у мечу посљедњег, 13. кола јесење полусезоне Премијер лиге БиХ.

Црвено-плави су послије овог пораза остали на шестом мјесту на табели са 19 бодова, али тек послије комплетирања кола, али и одигравања неколико заосталих утакмица, биће познато да ли ће на овом мјесту и остати.

Питање побједника у овом дуелу било је ријешено, практично, у првом полувремену, након којег су ”племићи” били у предности од три гола. Редом су за Мостарце погађали Дени Мемишевић (14.), Филип Вукајловић (33.) и капитен Марко Козина (44.), док је након 11 минута игре у наставку Марко Бегић увећао ионако велику предност домаћег тима.

До краја сусрета, Борац је постигао почасни погодак, преко Стефана Марчетића у 64. минуту.

Премијер лига БиХ за јуниоре наставиће се првог викенда у марту утакмицама 14. кола.

ЗРИЊСКИ – БОРАЦ 4:1

стријелци: 1:0 Мемишевић (14.), 2:0 Вукајловић (33.), 3:0 Козина (44.), 4:0 Бегић (55.), 4:1 Марчетић (64.), стадион: помоћни терен стадиона ”Под Бијелим бријегом”, гледалаца: 80, судија: Сабрија Топаловић (Зеница), жути картони: .

ЗРИЊСКИ: Стијепић, Дураковић (од 74. минута Иванковић), Мемишевић (од 87. минута Филиповић), Стојић, Карачић, Вукајловић, Иванковић, Шилић, Копрчина (од 62. минута Пуљић), Козина (од 87. минута Бошњак), Бегић (од 62. минута Шуњић). Тренер: Далибор Цвитановић.

БОРАЦ: Грујић, Ступар, Бурњаковић, Деспот, Стојичић, Ђајић, Марчетић, Ћетојевић, Гајић (од 85. минута Ивановић), Дивљак (од 46. минута Шикањић), М. Ковачевић. Тренер: Зоран Драгишић.