Јуниори поражени у Бијељини након шокантне завршнице: Црвено-плави водили у 84. минуту, па у надокнади остали без бода

Јуниори Борца поражени су на гостовању од бијељинског Радника резултатом 3:2, након шокантне завршнице.

До предности су стигли домаћи, поготком Стефана Јосиповића из 8. минута, након што је успио да исправи грешку након претходно промашеног једанаестерца. Три минута прије краја изједначио је Милан Радовић, да би у другом полувремену била постигнута још три поготка, уз још један неискориштени пенал Бијељинаца.

Јосиповић није погодио са бијеле тачке ни у 72. минуту, да би 12 минута касније Марко Бундало погодио за преокрет и вођство Борца. Ипак, у 87. минуту резултат је изједначио Андрија Лошић, да би у четвртом минуту надокнаде Александар Илић донио тријумф својој екипи.

До краја сезоне трећепласирани Борац одиграће још три меча, а први наредни ривал црвено-плавима, у Бањалуци, биће Радник из Хаџића.

РАДНИК – БОРАЦ 3:2

стријелци: 1:0 Јосиповић (8.), 1:1 Радовић (42.), 1:2 Бундало (84.), 2:2 Лошић (87.), 3:2 Илић (90+4.), стадион: Градски у Бијељини, гледалаца: 100, судија: Елведин Топузовић (Тузла), жути картони: Јосиповић, Мединић (Радник), Дивљак, Цвјетановић (Борац).

РАДНИК: Цуца, Мединић, Јосиповић, Јевтић, Милић (од 56. минута Станојловић (од 73. минута Илић)), Вујадиновић, Лошић, Марић, Панџић (од 85. минута Радовановић), Крстић (од 65. минута Мићевић), Максимовић (од 65. минута Перковић). Тренер: Огњен Суботић.

БОРАЦ: В. Николић, Макарић (од 59. минута Бурњаковић), Бундало, Ј. Николић, Сарић, Дамјанић, Радовић (од 56. минута Келеман), Гајић, Стјепановић, Цвјетановић (од 46. минута Благојевић), Дивљак. Тренер: Ранко Станаревић.