Стријелац другог Борчевог гола у јучерашњој побједи над Травником (0:2) био је Тони Јовић, који је домаћег чувара мреже Адиса Нурковића матирао у 72. минуту и стигао до коте 6 када су у питању постигнути голови у текућој премијерлигашкој сезони, чиме је свакако најефикаснији појединац у црвено-плавом табору.
– Јако важна утакмица и јако важна три бода за нас, можда и најбитнија ове сезоне. Било је тешко играти под оваквим условима, тренер домаће екипе је у раној фази утакмице направио инцидент, не знам стварно коме су потребне такве сцене. Једино могу да честитам момцима и свима нама који смо успјели да изборимо ово, драго ми је да смо побиједили и надам се да ћемо наставити у овом ритму и да ћемо што прије обезбиједити опстанак – навео је Јовић.
(борац-спорт)


















