Капитен црвено-плавих Борис Распудић у изјави за наш портал након утакмице у Травнику (0:2) истакао је да је екипа била спремна за психолошки, али и играчки спремна за „рат“ на Пироти, који су домаћи фудбалери „објавили“ Борцу већ од првог судијског звиждука.
– Знали смо да нас чека тешка утакмица јер се Травник, исто као и ми, бори за опстанак у Премијер лиги. Травничани су, такође, имали императив побједе, нису успјели са њим да се изборе, али мислим да смо ми заслужили ова три бода. Психички смо се припремили за рат на терену и овакав начин игре. Надам се да ћемо наставити у овом ритму и сада имамо двије седмице да се психички и физички припремимо за Сарајево – истакао је Распудић.
(борац-спорт)
Related Topics


















