Футсал

Футсалери савладали и Котор Варош, вечерас против Фочака за полуфинале Купа Републике Српске

Футсалери Борца савладали су на гостујућем терену Котор Варош резултатом 2:5 и још више се приближили циљу – освајању титуле у Првој лиги Републике Српске и пласману у Премијер лигу БиХ.

Славиша Максимовић је у другом минуту довео Борац до предности, коју је у 11. минуту удвостручио Стефан Савић.

Максимовић је у 16. минуту поентирао за 0:3, да би само минут касније Милко Бабић постигао први гол за Котор Варош у овом дуелу.

Драган Сремац је у 22. минуту постигао гол за 1:4, три минута касније Бабић је уписао свој други гол, док је коначних 2:5 постављено у 29. минуту, када је гол постигао Александар Муњиза.

Већ данас (сриједа) црвено-плаве чекају нове обавезе. У четвртфиналу Купа Републике Српске као домаћини ће одмјерити снаге са Медицинским факултетом Фоча, а утакмица се игра у дворани Борик од 21.00 час.

КОТОР ВАРОШ – БОРАЦ 2:5

стријелци: 0:1 Максимовић (2.), 0:2 Савић (11.), 0:3 Максимовић (15.), 1:3 Бабић (16.), 1:4 Сремац (22.), 2:4 Бабић (25.), 2:5 Муњиза (29.), дворана: у Котор Вароши, гледалаца: 120, први судија: Велимир Дринић (Модрича), други судија: Марко Максимовић (Модрича), трећи судија: Славиша Митровић (Шамац), жути картони: Кнежевић, Недић, Трифковић (Котор Варош), црвени картон: Даниел Трифковић (Котор Варош, 13. минут).

КОТОР ВАРОШ: Кутић, Башић, Кнежевић, Недић, Бабић. Још су играли: Вучановић, Ђукић, Томић, Трифковић, Татар, Радиша.

БОРАЦ: Радовић, Максимовић, Ескић, Сремац, Муњиза. Још су играли: Каурин, Зец, Савић, Мирковић, Стојичић, Иванагић.