Футсал

Борац ”шестицом” у Приједору до четвртфинала Купа Републике Српске

Футсалери Борца пласирали су се у четвртфинале Купа Републике Српске савладавши у дворани ”Младост” екипу Приједора резултатом 1:6.

Осим црвено-плавих, мјесто међу осам најбољих изборили су Академац (Требиње), Медицински факултет Фоча, Жељезница, Радник, Челинац, Полицајац и Дервента.

Борац је стигао до предности у 6. минуту голом Александра Муњизе, док се до краја првог полувремена мрежа домаћих тресла још два пута (Срђан Ескић у 12. и Слободан Пејичић у 19. минуту).

Стефан Савић је у 23. минуту повисио на 0:4, потом је Ескићевим другим голом, у 31. минуту, ”пукла петарда”, док је шести гол био дјело Игора Мирковића у 38. минуту.

Почасни погодак за домаће постигао је Игор Голић минут касније.

ПРИЈЕДОР – БОРАЦ 1:6

стријелци: 0:1 Муњиза (6.), 0.2 Ескић (12.), 0:3 Пејичић (19.), 0:4 Савић (23.), 0:5 Ескић (31.), 0:6 Мирковић (38.), 1:6 Голић (39.), дворана: ”Младост”, гледалаца: 400, први судија: Горан Илић (Добој), други судија: Дарко Вукојевић (Добој), трећи судија: Дејан Лазић (Добој), жути картони: – .

ПРИЈЕДОР: Гаврановић, Миљевић, Кугић, Растока, Миодраговић. Још су играли: Бурић, Мршић, Голић, Лукић, Мариновић, Панић. Тренер: Игор Дошеновић.

БОРАЦ: Савић, Ескић, Максимовић, Зец, Муњиза. Још су играли: Пејичић, Мирковић, Стојичић. Тренер: Слободан Благојевић.