Футсал

Футсалери побједом над Гласинцем најавили дерби са Радником

Трећом побједом у исто толико прољећних кола, футсалери Борца избили су на треће мјесто Прве лиге Републике Српске.

Црвено-плави су вечерас у дворани у Челинцу тријумфовали над Гласинцем резултатом 6:3, иако су се већ послије првих девет минута суочили са минусом од два гола.

За Сокочане су 4. и 9. минуту погађали Дејан Дебелногић и Радош Чолић, да би Борац потом у интервалу од 14. до 30. минута постигао четири гола.

Редом су стријелци били Душан Галић (14.), Михајло Малетић (23.), Слободан Ђукановић (24.) и Срђан Ескић (30.).

Голом Ненада Ђерића из 31. минута, Гласинац је преполовио минус и поново закомпликовао ствари, да би Борац у посљедњем минуту другим Ескићевим голом и поготком Драгана Домузина стигао до убједљиве побједе.

У наредном колу, Борац ће у дербију гостовати лидеру Раднику, који има седам бодова више од нашег тима (Борац 20, Радник 27).

БОРАЦ – ГЛАСИНАЦ

стријелци: 0:1 Дебелногић (4.), 0:2 Чолић (9.), 1:2 Галић (14.), 2:2 Малетић (23.), 3:2 Ђукановић (24.), 4:2 Ескић (30.), 4:3 Ђерић (31.), 5:3 Ескић (40.), 6:3 Домузин (40.), дворана: у Челинцу, први судија: Бранимир Ђермановић (Челинац), други судија: Владан Тодоровић (Челинац), трећи судија: Драган Жарић (Котор Варош), жути картони: Зец, Домузин (Борац), Гашевић (Гласинац).

БОРАЦ: Благојевић, Ђукановић, Ескић, Зец, Малетић. Још су играли: Галић, Лукајић, Домузин.

ГЛАСИНАЦ: Крунић, Дебелногић, Милинковић, Гашевић, Чолић. Још су играли: Папић, Минић, Ђерић, Рајић.