Футсал

Радник све завршио у првом полувремену: Пораз Борчевих футсалера у Бијељини

Послије три побједе, футсалери Борца укњижили су и први пораз у другом дијелу сезоне.

На гостовању у Бијељини, црвено-плави су доживјели неуспјех у дуелу са лидером Радником (6:3), који је на тај начин сигурним кораком наставио пут ка Премијер лиги БиХ.

Све је у овом дуелу било јасно послије првог полувремена, након којег је Радник водио резултатом 6:0.

Одличан је у том дијелу игре био троструки стријелац Мирко Маринковић, док је Борац успио, у других 20 минута, да ублажи пораз и у Бањалуку се врати уз минус од три гола.

Послије овог меча, пет кола прије краја сезоне, Борац је на петом мјесту са 20 бодова, а у наредном колу ће угостити Јахорину.

РАДНИК – БОРАЦ 6:3

стријелци: 1:0 Маринковић (1.), 2:0 Миљковић (2.), 3:0 Маринковић (3.), 4:0 Ћулум (7.), 5:0 Павић (12.), 6:0 Маринковић (14.), 6:1 Галић (16.), 6:2 Благојевић (28.), 6:3 Оџаклић (аутогол, 37.), дворана: Гимназије “Филип Вишњић” у Бијељини, гледалаца: 60, први судија: Александар Гаврић (Бијељина), други судија: Горан Лазић (Брчко), трећи судија: Стефан Ђукић (Угљевик), жути картони: Ђукановић (Борац).

РАДНИК: Ружичић, Оџаклић, Маринковић, Павић, Миљковић. Још су играли: Савић, Зехић, Сајтановић, Ћулум, Трифковић, Ракић.

БОРАЦ: Благојевић, Ђукановић, Пајић, Батос, Галић. Још су играли: Калаба, Ескић.