Давид Чавић – Крупа 3:0!

Јуниори Борца уписали су овог викенда и другу побједу у оквиру Премијер лиге БиХ савладавши на помоћном терену Градског стадиона у Бањалуци одговарајућу селекцију Крупе резултатом 3:0.

Обзиром на локални ривалитет, очекивао се знатно неизвјеснији дерби, али да тако не буде, побринуо се крилни нападач и капитен нашег тима Давид Чавић, који је сам савладао изабранике Мирослава Балабана.

Чавић, који је био прецизан и у првом колу на гостовању у Приједору, данас је остварио хет-трик, а погађао је редом у 4, 42. и 51. минуту.

Шоу је могао да му ”поквари” Амар Церић, који је у 54. минуту био непрецизан са бијеле тачке.

У наредном колу, играчи Марка Максимовића гостоваће новајлији, Раднику из Хаџића.

БОРАЦ – КРУПА 3:0

стријелци: 1:0 Чавић (4.), 2:0 Чавић (пенал, 42.), 3:0 Чавић (51.), стадион: помоћни терен Градског стадиона, без присуства гледалаца, судија: Зоран Грбић (Приједор), жути картони: Са. Грбић (Крупа).

БОРАЦ: Војводић, Рачић, Батос (од 70. минута Јањетовић), Бобић, Орашанин, Божић (од 46. минута Вујмиловић), Јаворац (од 78. минута Сарајлић), Тахрић, Чавић, Вуковић (од 60. минута Пушић), Церић (од 70. минута Лугоња). Тренер: Марко Максимовић.

КРУПА: Вуковић, Са. Грбић, Јагодић, Хажбић, Бабић, Ђ. Нишић (од 87. минута Радиновић), Салиховић, Хаџић (од 55. минута Ср. Грбић), Стрика (од 55. минута Челиковић), Л. Нишић (од 81. минута Рачић), Мухић (од 60. минута Стојичић). Тренер: Мирослав Балабан.