Борац ”узео мјеру” и Вогошћи, потребне још само двије побједе за титулу!

Још само двије побједе у преосталих шест мечева потребне су рукометашима Борца да врате титулу у Бањалуку!

Црвено-плави су вечерас у дворани Борик, у мечу 24. кола Премијер лиге БиХ, стигли до побједе над Вогошћом резултатом 32:28, што им је укупно 18. тријумф у првенству.

Највећим дијелом првог полувремена у предности је био гостујући састав, али када је Борац, предвођен сјајним голманом Берином Бркићем, у 25. минуту стекао предност од два гола (10:8), све је било лакше.

Одлично се ушло у наставак, на семафору је писало 15:10, што је на крају била довољна предност да се меч приведе крају како је и планирано.

Највише погодака у нашем тиму постигао је Владо Драганић (7), док је други стријелац тима био Стефан Миљковић (6).

У наредном колу, Борац же гостовати екипи Извиђача.