Пратите нас

Ватерполо

Билтен другог дана 3. ”Борац купа” и распоред утакмица за трећи дан

Другог дана трећег по реду ”Борац купа” одиграно је 20 утакмица – 14 у категорији U-16, чиме је завршено такмичење по групама, и шест у категорији U-18 (утакмице другог и трећег кола).

Сутра, посљедњег дана такмичења, биће игране утакмице за пласман у категорији U-16 и преостала два кола у категорији U-18.

Резултати другог дана 3. ”Борац купа”

U-16 (друго и треће коло)

Група А:

Борац – Љубљана 2 12:7, Цриквеница – Љубљана 2 11:11

Група Б:

Лошињ – Борац 2 14:3, Војводина – Љубљана 8:4, Борац 2 – Војводина 2:20, Лошињ – Љубљана 5:16

Група Ц:

АВК Триглав – Бечеј 21:6, КВК Раднички – Barracudas Nürnberg 16:5, АВК Триглав – Barracudas Nürnberg 22:4, Бечеј – КВК Раднички 3:23

Група Д:

Марсонија – Младост 10:15, Партизан – Копер 21:4, Копер – Марсонија 11:13, Младост – Партизан 13:17

U-18 (друго и треће коло)

Борац – Ravena Pallanuoto 16:6, Бечеј – Barracudas Nürnberg 14:8, Нови Београд 11. април – Камник 19:9, Камник – Barracudas Nürnberg 16:15, Нови Београд 11. април – Борац 18:12, Бечеј – Ravena Pallanuoto 12:8

ТАБЕЛЕ (U-16)

Група А:

Борац 2 2 0 0 26:19 4

Цриквеница 2 0 1 1 23:25 1

Љубљана 2 2 0 1 1 18:23 1

Група Б:

Војводина 3 3 0 0 44:7 6

Љубљана 3 2 0 1 46:13 4

Лошињ 3 1 0 2 20:35 2

Борац 2 3 0 0 3 5:60 0

Група Ц:

АВК Триглав 3 2 1 0 57:24 5

КВК Раднички 3 2 1 0 53:22 5

Barracudas Nürnberg 3 1 0 2 27:50 2

Бечеј 3 0 0 3 21:62 0

Група Д:

Партизан 3 3 0 0 60:26 6

Младост 3 2 0 1 40:34 4

Марсонија 3 1 0 2 32:48 2

Копер 3 0 0 3 22:46 0

ТАБЕЛА (U-18)

Нови Београд 11. април 3 3 0 0 55:31 6

Бечеј 3 2 0 1 40:32 4

Борац 3 2 0 1 44:38 4

Камник 3 2 0 1 38:37 4

Barracudas Nürnberg 3 0 0 3 33:48 0

Ravena Pallanuoto 3 0 0 3 17:41 0

 

 

Распоред утакмица трећег дана 3. ”Борац купа”

U-16 (утакмице за пласман)

Разигравање за 13. и 14. мјесто: Бечеј – Копер (08:00, терен 1)

Разигравање од 9. до 12. мјеста: Љубљана 2 – Лошињ (09:00, терен 1), Barracudas Nürnberg – Марсонија (09:00, терен 2)

Разигравање од 5. до 8. мјеста: Цриквеница – Љубљана (11:00, терен 1), КВК Раднички – Младост (11:00, терен 2)

Полуфинале: Борац – Војводина (12:00, терен 1), АВК Триглав – Партизан (12:00, терен 2)

Утакмица за 13. мјесто: побједник меча Бечеј/Копер – Борац 2 (13:00, терен 1)

Утакмица за 11. мјесто (13:00, терен 2)

Утакмица за 9. мјесто (14:00, терен 2)

Утакмица за 7. мјесто (14:00, терен 1)

Утакмица за 5. мјесто (15:00, терен 2)

Утакмица за треће мјесто (17:00)

Финале (18:00)

U-18 (четврто и пето коло)

Борац – Barracudas Nürnberg (08:00, терен 2)

Нови Београд 11. април – Ravena Palanuotto (10:00, терен 1), Камник – Бечеј (10:00, терен 2)

Ravena Palanuotto – Barracudas Nürnberg (15:00, терен 1)

Борац – Камник (16:00, терен 2), Бечеј – Нови Београд 11. април (16:00, терен 1)

(борац-спорт, фото: борац-спорт)

Сљедеће утакмице

Борац

Премијер лига БиХ

23.11.2019.

16:00

Зрињски

 

Горажде

Премијер лига БиХ

16.11.2019.

18:00

Борац

 

СКК Борац 1947

Друга лига Републике Српске

19.11.2019.

21:30

ОКК Козара

 

Модрича

Премијер лига БиХ

8.11.2019.

19:00

Борац m:tel

 

Хаџићи

Премијер лига

9.11.2019.

18:00

Борац

Више из Ватерполо