Пратите нас

Ватерполо

Билтен првог кола 3. ”Борац купа” и распоред другог дана

Првог дана трећег ”Борац купа”, који се у организацији Ватерполо клуба Борац одржава до недјеље на Градском олимпијском базену, одиграно је укупно десет утакмица – седам у категорији U-16 и три у категорији U-18, а ријеч је о мечевима првог кола.

Резултати првог кола 3. ”Борац купа”

U-16

Група А:

Борац – Цриквеница 14:12

Група Б:

Војводина – Лошињ 16:1, Љубљана – Борац 2 26:0

Група Ц:

КВК Раднички – АВК Триглав 14:14, Barracudas Nürnberg – Бечеј 18:12

Група Д:

Копер – Младост 7:12, Партизан – Марсонија 22:9

U-18

Ravena Pallanuoto – Камник 3:13, Борац – Бечеј 16:14, Barracudas Nürnberg – Нови Београд 11. април 10:18

ТАБЕЛЕ (U-16)

Група А:

Борац 1 1 0 0 14:12 2

Љубљана 2 0 0 0 0 0:0 0

Цриквеница 1 0 0 1 12:14 0

Група Б:

Љубљана 1 1 0 0 26:0 2

Војводина 1 1 0 0 16:1 2

Лошињ 1 0 0 1 1:16 0

Борац 2 1 0 0 1 0:26 0

Група Ц:

Barracudas Nürnberg 1 1 0 0 18:12 2

АВК Триглав 1 0 1 0 14:14 1

КВК Раднички 1 0 1 0 14:14 1

Бечеј 1 0 0 1 12:18 0

Група Д:

Партизан 1 1 0 0 22:9 2

Младост 1 1 0 0 12:7 2

Копер 1 0 0 1 7:12 0

Марсонија 1 0 0 1 9:22 0

ТАБЕЛА (U-18)

Камник 1 1 0 0 13:3 2

Нови Београд 11. април 1 1 0 0 18:10 2

Борац 1 1 0 0 16:14 2

Бечеј 1 0 0 1 14:16 0

Barracudas Nürnberg 1 0 0 1 10:18 0

Ravena Pallanuoto 1 0 0 1 3:13 0

Распоред утакмица (2. дан)

U-16

Марсонија – Младост (11:30, терен 2)

Партизан – Копер (12:30, терен 1), АВК Триглав – Бечеј (12:30, терен 2)

КВК Раднички – Barracudas Nürnberg (13:30, терен 1), Лошињ – Борац 2 (13:30, терен 2)

Борац – Љубљана 2 (14:30, терен 1), Војводина – Љубљана (14:30, терен 2)

Цриквеница – Љубљана 2 (15:30, терен 1), Борац 2 – Војводина (15:30, терен 2)

Копер – Марсонија (16:30, терен 1), АВК Триглав – Barracudas Nürnberg (16:30, терен 2)

Лошињ – Љубљана (17:30, терен 1), Младост – Партизан (17:30, терен 2)

Бечеј – Раднички (18:30, терен 1)

U-18

Борац – Ravena Palanuotto (10:30, терен 1), Бечеј – Barracudas Nürnberg (10:30, терен 2)

Нови Београд 11. април – Камник (11:30, терен 1)

Камник – Barracudas Nürnberg (18:30, терен 2)

Нови Београд 11. април – Борац (19:30, терен 1), Бечеј – Ravena Pallanuoto (19:30, терен 2)

(борац-спорт, фото: борац-спорт)

Сљедеће утакмице

Борац

Премијер лига БиХ

8.12.2019.

15:00

Слобода

 

Борац

Премијер лига БиХ

30.11.2019.

21:00

Слога

 

СКК Борац 1947

Друга лига Републике Српске

19.11.2019.

21:30

ОКК Козара

 

Модрича

Премијер лига БиХ

8.11.2019.

19:00

Борац m:tel

 

Хаџићи

Премијер лига

9.11.2019.

18:00

Борац

Више из Ватерполо