Тамара Стојановић, рукометашица која игра на позицији десног крила, дошла је у Борац на позајмицу из подгоричке Деветке.
Шампионке БиХ од данас наступају на турниру у Метковићу. Првог дана турнира ће играти с Далматинком из Плоча (18 часова), дан касније са Бисерима из Пљеваља (20), а у недјељу са Сесвете Агропротеинком (12). Синоћ су у Мостару играле контролни меч са Зрињским.
Related Topics



















