Након тријумфа на „Бањалука купу 2010“, рукометаши Борца овог викенда ће наступити и на турниру у Горажду. Поред Бањалучана, учествују још домаће Горажде, Раднички из Крагујевца и црногорски Мојковац. Прве утакмице биће игране данас а парови су Борац – Раднички (18 часова) и Горажде – Мојковац. Сутра ће побједници играти за пехар, а поражени за треће мјесто. Борац ће у недјељу одиграти још један сусрет против домаћина.
Related Topics



















