На турниру „Бањалука куп 2010“, који ће се од 20. до 22. августа одржати у Спортској дворани „Борик“, осим домаћина Борца, наступиће шампион Србије Колубара из Лазаревца, првак Македоније Вардар из Скопља, те Извиђач из Љубушког.
Првог дана смотре, премијерни меч од 17.45 часова одиграће Борац и Колубара. Истог дана за 19 часова је заказано свечано отварање турнира, а Извиђач и Вардар састаће се од 19.45. У суботу од 17.45 играју Колубара и Вардар, а од 19.45 Борац и Извиђач. Посљедњег дана ове традиционалне смотре, у недељу, састају се Извиђач и Колубара (18.15 часова) те Борац и Вардар (20.15). Свечано затварање турнира и проглашење најбољих појединаца планирано је за 21.40 часова.
(Глас Српске)
Related Topics



















