Бањалучки Борац завршио је наступ на Шпаркасен купу. Изабраници тренера Драгана Марковића у посљедњем мечу своје групе поражени су од бундеслигаша Мелцунгена (22:17) и на крају групне фазе такмичења заузели треће мјесто. Са друге стране, њемачки тим је овом побједом изборио наступ у полуфиналу.
Након овог турнира, Бањалучани путују у њемачки град Вецлар, гдје ће одиграти пријатељски меч са истоименим ривалом, док је послије те утакмице планиран повратак у Бањалуку.
МЕЛСУНГЕН – БОРАЦ 22:17 (8:9)
дворана: у Ротенбургу, гледалаца: 200
МЕЛСУНГЕН: Бровко 1, Мансон 1, Василакис 7, Саникис 2, Цуфелде 1, Вучковић 7, Дарчевић 2, Саниа 1.
БОРАЦ: Гарић 1, Пуцаревић 2, Међедовић 1, Панић 3, Халилбеговић 5, Куленовић 1, Микић 1, Тркуља 1, Мелић 2.
(борац-спорт)



















