Рукометаши Борца јуче су одиграли само један меч на Шпаркасен купу, иако је по распореду било предвиђено да изабраници Драгана Марковића првог дана смотре одиграју два меча. Наиме, пошто су Бањалучани касно допутовали у Њемачку, њихов први меч са екипом Хитенберга уместо њих одиграо је њемачки Херсфалд и убједљиво изгубио (37:19). Клуб из Господске улице је тек након тог меча стигао на турнир, а „црвено-плави“ су пристали да им се упише тај пораз.
У једином мечу који су одиграли, Бањалучани су славили резултатом 35:31 над екипом Генсунгена, те данас играју против бундеслигаша Мелсунгена за прво мјесто у групи и пласман у полуфинале.
ГЕНСУНГЕН – БОРАЦ 31:25 (14:18)
дворана: у Бад Вилдунгену, гледалаца: 550
ГЕНСУНГЕН: Штал, Обер 2, Хут 3, Унтерман 9, Фогел 2, Шанце 4, Јулијус 2, Вигрефе 1, Гебел 4, Валтер 2.
БОРАЦ: Пуцаревић 5, Међедовић 3, Панић 7, Халилбеговић 3, Куленовић 1, Микић 2, Тркуља 5, Карачић 4, Мелић 5.
(борац-спорт)



















