Фудбалери бањалучког Борца у полуфиналу Купа БиХ играће против Жељезничара, одлучено је данашњим жријебом у Сарајеву. Први сусрет игра се на „Грбавици“ 14. марта, док је реванш на Градском стадиону 4. априла. Други полуфинални пар чине Широки Бријег и Вележ – први меч игра се на „Пецари“, а реванш у Врапчићима.
Related Topics



















