Маријан Антоловић и Срђа Кнежевић посљедња су појачања Фудбалског клуба Борац у зимском прелазном року. Двојац из варшавске Легије, који је у редове бањалучког премијерлигаша стигао на шестомјесечну позајмицу, представљен је данас јавности на прес-конференцији, одржаној у Трофејној сали на Градском стадиону.
Related Topics



















