Висок тријумф пионира Борца над Тузлацима

Пионири Борца уписали су и трећу побједу у Премијер лиги БиХ савладавши у Бањалуци екипу Тузла City резултатом 5:0.

Двоструки стријелци за црвено-плаве били су Лука Дивљак (11. и 29. минут) и Марко Бркић (32. и 45. минут), који су, подсјетимо, и у прошлом колу, на гостовању Звијезди 09, постигли по два поготка. Пети гол на мечу са Тузлацима био је дјело Сергеја Дамјанића (22. минут).

У четвртом колу Борчеви пионири ће угостити селекцију бијељинског Радника.

БОРАЦ – ТУЗЛА CITY 5:0

стријелци: 1:0 Дивљак (11.), 2:0 Дамјанић (22.), 3:0 Дивљак (29.), 4:0 Бркић (32.), 5:0 Бркић (45.), стадион: помоћни терен Градског стадиона, гледалаца: 50, судија: Марко Ерак (Крупа на Врбасу), жути картони: Макарић (Борац), Зукић (Тузла City)

БОРАЦ: Николић, Пеуља (од 60. минута Миздрак), Рендић, Макарић, Шушић, Плавшић (од 59. минута Делкић), Сарић (од 46. минута Самарџија), Дамјанић, Бркић, Ковачевић (од 59. минута Томић), Дивљак (од 59. минута Врањеш). Тренер: Драган Бенић.

ТУЗЛА CITY: Терзић, Зукић, Црвенковић (од 36. минута Омербеговић), Хусић (од 48. минута Делић), Ђерзић (од 36. минута А. Јахић), Касумовић, Сакић, Разић, Сејдиновић, Хусејиновић (од 42. минута Парић), Т. Јахић (од 46. минута Муратовић). Тренер: Ведран Ковачевић.