Други домаћи пораз кадета у сезони

Кадетска селекција Фудбалског клуба Борац забиљежила је други домаћи пораз у премијерлигашкој сезони. Изабраници Зорана Драгишића угостили су у трећем колу екипу Тузла City, која је на помоћном терену Градског стадиона тријумфовала резултатом 1:2.

До предности су у 42. минуту стигли гости аутоголом Михајла Мариновића, али су ствари ”враћене на почетак” у 62. минуту поготком Милоша Рогића којем је ово други овосезонски погодак након што је поентирао и против Звијезде 09 (1:4) у етно-селу Станишићи.

Ипак, одбрана Борчеве кадетске селекције поклекла је у финишу, у 86. минуту, када је црвено-плаву мрежу затресао Мирел Јашаревић.

Након три кола, Борчеви кадети су осми на табели уз три освојена бода, а у наредном колу ће дочекати Радник.

БОРАЦ – ТУЗЛА CITY 1:2

стријелци: 0:1 Мариновић (аутогол, 42.), 1:1 Рогић (62.), 1:2 Јашаревић (86.), стадион: помоћни терен Градског стадиона, гледалаца: 100, судија: Милош Гиговић (Градишка), жути картони: – .

БОРАЦ: Војводић, Јањетовић, Босанчић, Мариновић, Моцоња, Симуновић (од 54. минута Буквић), Драгољић, Даничић (од 82. минута Сукара), Рауш (од 52. минута Ћебић), Пушић (од 46. минута Рогић), Грбић (од 69. минута Дакић). Тренер: Зоран Драгишић.

ТУЗЛА CITY: Делалић, Гвозденовић, Мешановић, Мракановић, Имамовић, Бећировић (од 52. минута Косанић), Јашаревић, Мујкић (од 90. минута Џебо), Бајрић, Кадић (од 39. минута Билалић (од 73. минута Дураковић)), Шехић. Тренер: Јасмин Морањкић.