Висок пораз кадета у мечу са Тузлацима

Осмо премијерлигашко коло Борчеви кадети неће памтити по добром. У овој рунди уписали су пети пораз, најтежи у досадашњем току сезоне, изгубивши пред домаћом публиком од тузланске Слободе резултатом 0:6!

Тузлаци су распоредили голове тако да су у оба полувремена постигли по три. Повели су у 4. минуту преко Маида Аличића, до краја првог дијела два пута је био прецизан Џевид Авдихоџић (29. и 43. минут), а у наставку су погађали и Тарик Капетановић (51.), Ахмед Халилагић (57.) и Ел-Харун Хрњић (87.).

Послије осам одиграних утакмица, кадети Борца заузимају десето мјесто уз пет освојених бодова (1-2-5), а у наредној рунди гостоваће Широком Бријегу.

БОРАЦ – СЛОБОДА 0:6

стријелци: 0:1 Аличић (4.), 0:2 Авдихоџић (29.), 0:3 Авдихоџић (43.), 0:4 Капетановић (51.), 0:5 Халилагић (57.), 0:6 Хрњић (87.), стадион: помоћни терен Градског стадиона, гледалаца: 80, судија: Милан Гарић (Приједор), жути картони: Драгољић (Борац), Хасановић (Слобода).

БОРАЦ: Војводић, Јањетовић (од 54. минута Ћебић), Рачић (од 46. минута Дрча), Мариновић, Моцоња, Малбашић, Шунић, Симуновић (од 46. минута Пушкар), Драгољић (од 60. минута Грбић), Вуковић (од 46. минута Рогић), Пушић. Тренер: Зоран Драгишић.

СЛОБОДА: Пилаковић, Бркић, Халач, Реџић, Буљубашић, Авдић (од 71. минута Шепаровић), Халилагић (од 58. минута Суљић), Авдихоџић (од 77. минута Махмуд), Аличић (од 79. минута Јукић), Капетановић (од 58. минута Хасановић), Хрњић. Тренер: Аднан Османхоџић.