Код пионира ”све по старом”: Савладана и Слобода

Пионири Борца за сада дјелују незаустављиво у Премијер лиги БиХ! У осмом колу у Бањалуци је гостовала екипа Слободе, коју су ”црвено-плави” савладали резултатом 2:0 за перфектан учинак: 8/8!

Голове против Тузлака млади Борчев тим постигао је у финишу првог и другог полувремена. До вођства се стигло два минута прије одласка на одмор поготком капитена Сергеја Дамјанића, а коначан резултат је шест минуте прије посљедњег судијског звиждука поставио Кристијан Јанковић.

У деветој рунди Борчеви пионири ће гостовати екипи Широког Бријега.

БОРАЦ – СЛОБОДА 2:0

стријелци: 1:0 Дамјанић (33.), 2:0 Јанковић (64.), стадион: помоћни терен Градског стадиона, гледалаца: 60, судија: Немања Пилиповић (Приједор), жути картони: – .

БОРАЦ: Делић, Пеуља, Рендић, Макарић, Шушић, Лончар, Ковачевић (од 55. минута Јанковић), Сарић (од 55. минута Самарџија), Бркић (од 66. минута Илић), Дамјанић (од 66. минута Врањеш), Плавшић (од 66. минута Делкић).

СЛОБОДА: Омерагић, Хуремовић, Е. Џинић (од 55. минута Авдић), Братовчић, Бегановић, Хаџић (од 47. минута Бошњаковић), Бабовић (од 64. минута Тучић), Хасановић (од 41. минута Дудић), Д. Џинић (од 36. минута Вилакић), Т. Џинић, Шербечић.