Висок пораз јуниора у Бијељини

Након четири везана ремија, јуниори Борца укњижили су и први пораз, и то прилично убједљив.

У дуелу шестог кола, црвено-плави су поражени од бијељинског Радника резултатом 3:0. Прво име меча био је двоструки стријелац Огњен Кленпић, који је Борчеву мрежу погађао у 19. и 71. минута, док је два минута након његовог другог гола коначан резултат поставио Андреј Крстић.

Након пет одиграних мечева и непотпуног шестог кола, Борац је на десетом мјесту са четири бода, а у наредном колу ће дочекати Широки Бријег.

РАДНИК – БОРАЦ 3:0

стријелци: 1:0 Кленпић (19.), 2:0 Кленпић (71.), 3:0 Крстић (73.), стадион: Градски у Бијељини, гледалаца: 50, судија: Елведин Топузовић (Тузла), жути картони: Максимовић, Јовановић (Радник), Деспот, Соколић (Борац).

РАДНИК: Цуца, Павловић, Јевтић (од 60. минута Илић), Лошић (од 15. минута Милетић), Кленпић, Јовановић, Крстић, Димитрић, Максимовић (од 85. минута Јанковић), Лукић, Радовановић. Тренер: Огњен Суботић.

БОРАЦ: Грујић, Деспот, Стојичић (од 65. минута Ивановић), Ђајић (од 77. минута Ботић), Шикањић (од 65. минута Кнежевић), Јанковић (од 46. минута Ћетојевић), Керановић, Марчетић (од 77. минута Дивљак), Гајић (од 46. минута У. Ковачевић), Соколић, М. Ковачевић. Тренер: Ранко Станаревић.