Висок пораз јуниора, четири гола Тузлака за 20 минута

Јуниори Борца уписали су висок пораз у дуелу са Слободом у утакмици 23. кола Премијер лиге БиХ.

Тузлаци су у Бањалуци тријумфовали резултатом 0:4, а све голове постигли су у интервалу од 40. до 60. минута.

Прво је са бијеле тачке у финишу првог дијела прецизан био Тарик Капетановић, предност је удвостручио Адмир Бристрић након само пет минута игре у другом, да би побједу црвено-црних, головима у 53. и 60. минуту, овјерио Армин Врабац.

Три кола прије краја сезоне Борчеви јуниори су на трећем мјесту са 40 бодова, а у наредној рунди ће гостовати Зрињском.

БОРАЦ – СЛОБОДА 0:4

стријелци: 0:1 Капетановић (пенал, 40.), 0:2 Бристрић (50.), 0:3 Врабац (53.), 0:4 Врабац (60.), стадион: помоћни терен Градског стадиона, судија: Милош Гиговић (Градишка), жути картони: Јаворац (Борац).

БОРАЦ: Мијић, Батос (од 83. минута Дакић), Бобић, Малбашић (од 64. минута Сарајлић), Божић, Вуковић, Тахрић, Јаворац, Ерић (од 64. минута Јањетовић), Церић (од 64. минута Драгољић), Марјановић (од 83. минута Дојчиновић). Тренер: Жељко Врањеш.

СЛОБОДА: Мехић (од 81. минута Кузмић), Беговић, Авдић, Ковачевић, Салетовић (од 62. минута Хубанић), Врабац (од 68. минута Авдихоџић), Капетановић, Бристрић (од 84. минута Мујкић), Бегановић, Дедић (од 76. минута Халилагић), Мердановић. Тренер: Амир Спахић.