Викенд испуњен побједама: Успјешно стартовали и пионири и кадети

Осим сениора, који су декласирали екипу Младости, успјешни су били и пионири и кадети Фудбалског клуба Борац, који су уписали побједе у дуелима са одговарајућим селекцијама клуба из Добоја код Какња.

Играчи Милана Озрена све дилеме око коначног исхода отклонили су за 11 минута, у периоду од 22. до 33. минута, када су постигли три поготка. Двоструки стријелац био је Дарије Маркочевић, док је коначних 0:3 из једанаестерца поставио Матеј Стојичић.

Кадети, предвођени тренером Предрагом Мајкићем, имали су тежи посао јер су од 51. минута губили резултатом 1:0 након гола Мухамеда Хускића. Ипак, 15 минута касније, изједначио је Лука Дрча, а побједу Борцу донио је Марко Бркић осам минута прије краја.

У наредном колу, Борац ће поново гостовати, овог пута тузланској Слободи.

Пионири

МЛАДОСТ – БОРАЦ 0:3

стријелци: 0:1 Маркочевић (22.), 0:2 Маркочевић (24.), 0:3 Стојичић (пенал, 33.), стадион: у Добоју код Какња, без присуства гледалаца, судија: Ермин Хаџовић (Сарајево), жути картони: – .

МЛАДОСТ: Хрустановић, Бегић, Козица (од 59. минута Јашарспахић), Шемић (од 48. минута Куловић), Алагић (од 29. минута Хећо), Пењо (од 36. минута Суша), Грахић (од 33. минута Бистривода), Салкић, Мердић, Бегић, Делић. Тренер: Анел Козло.

БОРАЦ: Берендика (од 36. минута Кузмић), Симић, Штрбац, Татић, Шикањић, Стрика, Мићић (од 49. минута Сарић), Ћорић (од 44. минута Гајић), Маркочевић, Стојичић (од 60. минута Шешлак), Џајић (од 49. минута Врсајковић). Тренер: Милан Озрен.

Кадети

МЛАДОСТ – БОРАЦ 1:2

стријелци: 1:0 Хускић (51.), 1:1 Дрча (66.), 1:2 Бркић (82.), стадион: у Добоју код Какња, без присуства гледалаца, судија: Семир Сарајкић (Сарајево), жути картони: Софтић, Хаџић (Младост), Моцоња, Бркић, Јотић (Борац).

МЛАДОСТ: Хоџић, Софтић, Гога, Хаџалић (од 90+2. минута Узуновић), Половина (од 69. минута Ахметспахић), Хаџић, Скелеџија, Хрустановић, Хукић (од 58. минута Бербић), Хускић, Хеља. Тренер: Асим Хрњић.

БОРАЦ: Војводић, Босанчић, Мариновић (од 72. минута Рендић), Дрча (од 77. минута Плавшић), Моцоња, Шушић (од 65. минута Јокић), Ћебић, Самарџија (од 46. минута Бркић), Јотић (од 89. минута Делкић), Даничић, Бабић. Тренер: Предраг Мајкић.