“У Какњу право Борчево лице!” Јагодић пун хвале за екипу након “шестице” вриједне четвртфинала

Фудбалери Борца супериорно су одрадили посао у осмини финала Купа БиХ.

”Црвено-плави” су на гостовању декласирали какањски Рудар, првопласирани тим Прве лиге ФиХ, резултатом 1:6, те ће, како су и планирали, ”презимити” у куп-такмичењу, обзиром да се четвртфинале игра тек 3. марта.

Након веома лоше партије у Бијељини против Радника, Владо Јагодић вечерас, очекивано, презадовољан виђеним.

Имали смо јасну намјеру и циљ, а то је да дођемо до четвртфинала и ”презимимо” у Купу БиХ. То нам је, уз висок пласман у првенству, био и примарни задатак. Зато смо данас били под морањем, поготово након лошег наступа у Бијељини. Били смо ефикасни што ме изузетно радује. Иако је терен био тежак, у првом полувремену смо били баш ”распуцани”. Упутили смо 14 удараца, постигли два евро-гола и то нас је довело до тога да на један миран, професионалан и искусан начин одиграмо других 45 минута. Можда нам није био потребан тај пенал из којег је Рудар постигао погодак, али мора да се деси и пропуст. Екипа заслужује све похвале, а ми се окрећемо већ наредној утакмици, коју играмо за четири дана против Младости, поново у Какњу. Вјерујем да ћемо тада имати шири избор играча јер би требало да Дејан Мелег стекне право наступа, док ћемо на сутрашњем тренингу одлучити да ли ће капитен Стојан Врањеш бити на располагању. Хтио је и сада да се стави на располагање, али морамо да будемо паметни због његове повреде – рекао је Јагодић у одјави утакмице са Рударом.