Турањанин из пенала пресудио кадетима Крупе

Кадети Борца тријумфом над Крупом, у оквиру деветог кола Премијер лиге БиХ, вратили су се на побједнички колосијек. Након посљедња три кола, у којима су освојили само један бод, изабраници Драгана Бенића су данас голом Николе Турањанина са бијеле тачке у посљедњем минуту првог полувремена савладали госте из Крупе на Врбасу и послије непотпуног деветог кола заузели треће мјесто на премијерлигашкој табели са 16 бодова.

У наредној рунди црвено-плаве кадете очекује гостовање у Тузли тиму Слободе, која се са 15 освојених бодова налази на 4. позицији.

БОРАЦ – КРУПА 1:0 (1:0)

стријелац: 1:0 Турањанин (пенал, 40.), стадион: помоћни терен Градског стадиона, гледалаца: 50, судија: Драган Жарић (Котор Варош), жути картони: Бобић, Турањанин, Живковић, Солдат (Борац), Вуруна, Палежница (Крупа), црвени картони: Огњен Солдат (Борац, 80. минут).

БОРАЦ: Бадић, Живковић, Кујунџић, Милојевић, Арсић, Бобић (од 66. минута Рогић), Латиновић, Вуковић (од 54. минута Солдат), Боснић (од 68. минута Грубор), Турањанин (од 72. минута Амиџић), Стојичић (од 75. минута Кукавица). Тренер: Драган Бенић.

КРУПА: Кнежевић, Јеличић (од 78. минута Бјелобрк), Јовашевић, Бабић (од 78. минута Пеуља), Ђ. Нишић, Вребац (од 78. минута Суљић), Палежница (од 59. минута Пешевић), Смајић, Вуруна, Јокић, Л. Нишић (од 65. минута Чолић). Тренер: Никола Видовић.