Татран тријумфовао у Борику, Борац пружио одличан отпор

Рукометаши Борца пружили су одличан отпор Татрану из Прешова у пријатељској утакмици у дворани Борик, али су на крају морали да пруже руку бољем – словачки шампион тријумфовао је резултатом 27:32.

Црвено-плави су након првих 30 минута заостајали само један гол за фаворизованим ривалом, чије искуство је, ипак, дошло до изражаја у другом полувремену.

Највише погодака у домаћем тиму постигли су Владо Драганић и Милош Њежић, који су по шест пута затресли мрежу Словака, код којих се, са истим бројем голова, истакао Томаш Фех.

Борац ће од сутра па до 21. августа бити учесник ТВ турнира шампиона у Добоју.

По повратку из Добоја, за 27. и 28. август заказан је двомеч са Кривајом из Завидовића, а утакмице ће бити игране у дворани Центар.

БОРАЦ: Бера, Суботић, Драганић 6, Маливојевић 3, Њежић 6, Милићевић, Ћелић, Летић, Каламанда 2, Тепић, Петровић, Миљковић 5, Грачић 3, Кнежевић 2, Миљеновић. Тренер: Мирко Микић.

ТАТРАН: Ернандез 5, Лињареш де Соуза 5, Пачеко, Крок, Радченко, Речичар 5, Царапкин 2, Фех 6, Лопез 3, Сантос 3, Лебен, Колодети, Касаткин 2, Михалка 1. Тренер: Славко Голужа.