Два лица Борца против Војводине: Од плус 2 до минус 8 за пораз на добојском турниру

У првом мечу на 52. ТВ турниру шампиона у Добоју, рукометаши Борца су поражени од новосадске Војводине резултатом 24:16.

Имали су црвено-плави послије првих 30 минута предност од два гола (8:10), затим голом Луке Перића на старту наставка и максимални плус од три поготка, али је потом искуство новосадског тима дошло до изражаја…

У преосталих 29 минута, наш тим је још само пет пута затресао мрежу Новосађана, који су, са друге стране, поентирали 16 пута.

Други меч на турниру Борац игра у четвртак (19. август) од 19:15 часова против Татрана од којег су недавно поражени у Борику (27:32), док ће групну фазу закључити у петак, дуелом са финским Коксом (21:00).