У току сутрашњег дана биће одржане ванредне сједнице Такмичарске и Дисциплинске комисије које ће одлучити којим резултатом ће бити регистрован дерби деветог кола Премијер лиге између Сарајева и Борца, те какву ће казну сносити сарајевски клуб као организатор утакмице.
Иначе, предсједник Такмичарске комисије је Рудолф Марић (Посушје), а чланови су Милорад О. Лале (Источно Сарајево), Сејдо Зукановић (Тешањ), Фрањо Смољо (Купрес), Љупко Марјановић (Бањалука) и Мирсад Џуздановић (Живинице). Први човјек Дисциплинске комисије је Мехо Алибашић, а чланови су Владо Рогић, Горан Косорић, Мехмед Спахо, Младен Ћорлука и Радивој Лазаревић.
(борац-спорт)
Related Topics



















