Сједница Такмичарске комисије Фудбалског савеза Бих почиње у 11 часова. Како је за borac-sport.com потврдио члан Комисије Милорад О. Лале, још увијек нема званичних информација како би јучерашњи дерби сусрет могао да буде регистрован јер се још увијек чекају извјештаји службених лица.
– Све што знате ви знам и ја. Све информације су незваничне јер чекамо извјештаје делегата, судија, контролора, те ће Такмичарска комисија у складу са тим донијети одлуку – истакао је Лале.
(борац-спорт)
Related Topics



















