Новоименовани шеф стручног штаба Борче Средојевић, који је на тој функцији замијенио србијанског стручњака Александра Јањића који је смијењен након два кола прољећног дијела сезоне, одржао је данас у поподневним часовима на Градском стадиону први тренинг са „црвено-плавима“. Деби на клупи клуба из Платонове Средојевић ће имати у сриједу када ће на истом мјесту, од 18 часова, његови изабраници у четвртфиналу Купа БиХ копља укрстити са сарајевским Жељезничаром.
Иначе, Средојевић ће се представницима медија први пут званично обратити сутра у 13 часова, за када је заказана конференција за новинаре.
(борац-спорт)
Related Topics


















