Спријечити брзи центар и полуконтру Локомотиве

Рукометаши Борца у другом колу Премијер лиге БиХ, у утакмици која се игра данас у дворани Борик са почетком у 17 часова, дочекују брчанску Локомотиву, која је на премијери новог шампионата ремизирала у Брчком са височком Босном резултатом 36:36.

На јуче одржаној конференцији за новинаре, у одсуству тренера Мирка Микића, меч је, заједно са играчима, најавио спортски директор клуба Дејан Унчанин, истакавши да се ”Брчаци неће сами побиједити”.

Имају добар тим и сигурно је да ће учинити све да дођу до повољног резултата. Играју веома брзо, а нама је да то спријечимо и трасирамо пут ка другом тријумфу – истакао је Унчанин, на чије ријечи се надовезао и пивот Немања Вучићевић.

Локомотива је млад и полетан ривал, настоји да игра брзи центар и полуконтру, а чињеница да су у првом колу постигли 36 погодака говори да морамо да будемо опрезни. Сматрам да на нашу добро постављену одбрану то неће успјети да ураде. Од меча са Слободом, радили смо много на одбрани и исправљању грешака и увјерен сам да ће се то видјети већ у мечу са Локомотивом – истакао је кружни нападач ”црвено-плавих”.

Првом тиму је ове сезоне прикључен велики број младих играча. Један од њих је и Јован Тодоровић, који игра на позицији лијевог крила.

Радујем се што тренирам са првим тимом, а на мени је да својим радом оправдам указано повјерење и изборим се за минутажу у Премијер лиги БиХ. Надам се да ће резултат против Локомотиве бити такав да ћу и у том мечу добити одређене минуте – поручио је Тодоровић.